Скринька для прикрас із дзеркалом рожева 20x14x8 см
Скринька має вбудоване дзеркало, одне відділення з м'якими подушечками для кілець і сережок і дев'ять відділень для різних прикрас. Зліва перегородки можна витягнути, щоб утворилось місце для великих прикрас. Закривається на засувку.
Особливості:
- Матеріал: екошкіра
- Розмір: 20x14x8 см
- Колір: рожевий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




