Скринька для прикрас і біжутерії з бантом м'ятного кольору 24х18х8 см
У цій скриньці передбачені гачки для ланцюжків, м'які подушечки для кілець і сережок, а також відділення для браслетів і годинників. Фурнітура золотого кольору виготовлена у формі банта.
Особливості:
- Розмір: 24x18x8 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: м'ятний
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




