
Скринька для прикрас із шухлядами та замком рожева 23х17х13,5 см
1 300 ₴
- В наявності
- Код: А299р
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триярусна скринька-органайзер для прикрас із шухлядами та замком
Всередині передбачені різні відділення для зберігання аксесуарів: гачки для підвісок, секції для сережок, ролики для кілець і м'яка подушечка для годинника або браслетів. У нижній частині розташовані дві шухляди, перегородки яких можна зняти, щоб розмістити більші прикраси.
Фурнітура золотистого кольору. Шкатулка закривається на замок, у комплекті є ключ.
Особливості:
- Розмір: 23x17x13,5 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: рожевий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







