Скринька для прикрас біла 16,5x11,5x5 см із засувкою
У цій моделі передбачені гачки для ланцюжків, м'які подушечки для кілець і сережок. Посередині є перегородка з отворами для сережек-пусетов. Справа перегородки можна дістати, якщо прикраси більш габаритні. Шкатулка закривається на засувку.
Особливості:
- Розмір: 16,5x11,5x5 см
- Колір: білий
- Фурнітура золотистого кольору
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





