-8%

Скринька для прикрас із екошкіри з дзеркалом і замком 25x25x8,5 см
1 300 ₴
1 200 ₴
- В наявності
- Код: А223
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для прикрас із екошкіри з дзеркалом і замком
Два яруси: під верхньою кришкою — відкидне дзеркало, всередині — відділення для сережок, кілець і підвісок, м'які подушечки для годинника або браслетів. Закривається на замок, ключ у комплекті. Всередині розміщена дорожня скринька з власним дзеркалом.
Особливості:
- Розмір: 25x25x8,5 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: бежевий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






