Скринька для прикрас із дзеркалом 20x14x7 см
Скринька призначена для зберігання прикрас: кілець, сережок, браслетів, годинника та інших аксесуарів. Складається з одного відділення. Закривається на засувку, фурнітура сріблястого кольору, всередині дзеркало. У комплекті — подушечка для годинника або браслетів.
Особливості:
- Розмір: 20x14x7 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: молочний
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




