Скринька для прикрас із дзеркалом принт Франція 15х10х4,5 см
Скринька складається з одного відділення й обладнана дзеркалом. Виготовлена з екошкіри, з перфорацією у вигляді сердець із блискітками. Всередині передбачені подушечки для кілець і сережок. Закривається на засувку.
Характеристики:
- Виготовлена з екошкіри
- Декор: перфорація у формі сердець із блискітками
- Фурнітура сріблястого кольору
- Розмір: 15х10х4,5 см
- Колір: білий
Примітка:
- В електронних медіа кольорах можуть трохи відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





