
Шкатулка для прикрас із дзеркалом і замком біла 15x12x11,5 см
850 ₴
- В наявності
- Код: 051
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка для прикрас із дзеркалом і замком біла 15x12x11,5 см
Скринька має три яруси та вбудоване дзеркало. Закривається на клямку й обладнана замком, у комплекті є ключ. Зверху розташована ручка для транспортування.
Особливості:
- Розмір: 16x12x11,5 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: білий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



