-6%

Скринька для прикрас оксамитова чорна 10х10х5 см
320 ₴
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 882-3
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для прикрас оксамитова чорна 10х10х5 см
Усередині передбачені такі відділення: під кришкою — гачки для ланцюжків, посередині — перегородка з дзеркалом, у нижній частині — м'які подушечки для кілець і сережок. Зліва перегородки можна дістати для розміщення габаритних прикрас. Скринька закривається на блискавку.
Характеристики:
- Матеріал: оксамит
- Розмір: 10х10х5 см
- Колір: чорний
Примітка:
- В електронних медіа кольорах можуть трохи відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Оксамит |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




