Скринька для прикрас на блискавці м'ятний колір 16x10x7 см
Скринька призначена для зберігання прикрас: кілець, сережок, браслетів, годинника та інших аксесуарів. Складається з одного відділення. Закривається на блискавку. Усередині передбачені гачки для ланцюжків і м'яка подушечка для годинника.
Особливості:
- Матеріал: екошкіра
- Фурнітура золотистого кольору
- Розмір: 16x10x7 см
- Цвет: м'ятний
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




