-12%

Скринька для прикрас із дзеркалом і шухлядою бежева 23x17,5x12 см
1 300 ₴
1 150 ₴
- В наявності
- Код: А224
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бежева скринька для прикрас з екошкіри із дзеркалом і шухлядою
Усередині передбачені кілька рівнів із відділеннями для сережок, кілець і браслетів. Є вбудоване дзеркало, гачки для підвісок, м'які подушечки та секції для різних аксесуарів. У нижній частині розміщена шухляда, перегородки якої можна зняти, щоб розмістити більші прикраси. Фурнітура сріблястого кольору. Шкатулка закривається на клямку або замок, у комплекті передбачений ключ.
Особливості:
- Розмір: 23x17,5x12 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: бежевий
Примітка:
- В електронних медіа кольорах можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





