Триярусна скринька-органайзер для прикрас із шухлядами та замком
Всередині передбачені різні відділення для зберігання аксесуарів: гачки для підвісок, секції для сережок, ролики для кілець і м'яка подушечка для годинника або браслетів. У нижній частині розташовані дві шухляди, перегородки яких можна зняти, щоб розмістити більші прикраси.
Фурнітура золотистого кольору. Шкатулка закривається на замок, у комплекті є ключ.
Особливості:
- Розмір: 23x17x13,5 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: сірий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | Великі |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Колір металу | Золотистий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал внутрішнього оздоблення | Велюр |
| Додаткові характеристики | Розміри:23x17x13,5 см |
| Розміри | 23x17x13,5 см |
| Призначення | Для кілець |
| Тип | Органайзери для прикрас |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Кількість предметів, шт | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








