Скринька для прикрас 10х10х5 см блакитна із дзеркалом
Всередині передбачені такі відділення: під кришкою — гачки для ланцюжків, посередині — перегородка з дзеркалом, у нижній частині — м’які подушечки для кілець і сережок. Зліва перегородки можна дістати для розміщення більш габаритних прикрас. Шкатулка закривається на засувку.
Характеристики:
- Виготовлена з екошкіри
- Фурнітура золотистого кольору
- Розмір: 10х10х5 см
- Колір: блакитний
Примітка:
- В електронних медіа кольорах можуть трохи відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





