-10%

Скринька для зберігання прикрас 17x12x5,5 см із засувкою
500 ₴
450 ₴
- В наявності
- Код: 312м
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для зберігання прикрас 17x12x5,5 см із засувкою
У цій моделі передбачені гачки для ланцюжків, м'які подушечки для кілець і сережок. Є планшетка для сережок-гводиків. Зліва перегородки можна дістати, якщо прикраси більш габаритні. Шкатулка закривається на засувку.
Особливості:
- Розмір: 17x12x5,5 см
- Колір: сірий із перламутром
- Фурнітура сріблястого кольору
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




