Скринька для прикрас на замку біла 16x12x16 см
Двоярусна скринька для прикрас із гачками для ланцюжків, м'якими подушечками для кілець і сережок, а також з комірками для різних прикрас. Фурнітура сріблястого кольору, закривається на засувку або замок, у комплекті ключ.
Особливості:
- Розмір: 16x12x16 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: білий
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








