Плюшевий комплект постільної білизни Євро Квітковий принт Cappone
Плюшевий комплект постільної білизни виготовлений із м’якої оксамитової мікрофібри. Матеріал підходить для використання в прохолодний сезон.
Тканина стійка до зношування: не втрачає кольору та не утворює катишків навіть після багаторазового прання.
Комплект можна використовувати як плюшеву постільну білизну або як легке покривало.
Характеристики:
- Тканина: мікрофібра пухнаста (плюш)
- Країна виробник: Китай
- Принт: квіти
- Виробник: Cappone
Розмір євро:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х220 см
- Наволочки: 50х70 см — 2 шт.
Паковання: фірмова сумка з ручками
Примітка:
- У електронних медіа відтінки можуть відрізнятися від реальних.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cappone |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴





