-10%

Шкатулка для прикрас із замком і висувними ящиками 24х13х18 см
1 500 ₴
1 350 ₴
- В наявності
- Код: А327
+380 (97) 403-00-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка для прикрас із замком і висувними ящиками 24х13х18 см
Триярусна шкатулка для прикрас оснащена різними відділеннями для зберігання аксесуарів. Є гачки для підвісок, секції для сережок, ролики для кілець і м’яка подушечка для годинника або браслетів. У нижній частині розташовані два висувні ящики. Фурнітура золотистого кольору. Шкатулка закривається на замок і комплектується ключем, усередині розміщене дзеркало.
Особливості:
- Розмір: 24x13x18 см
- Матеріал: екошкіра, велюр
- Цвет: молочний
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴







