Скринька для зберігання прикрас із дзеркалом і замком
Усередині передбачені кілька рівнів із відділеннями для сережок, кілець і браслетів. Є вбудоване дзеркало, гачки для підвісок, м'які подушечки та секції для різних аксесуарів. У нижній частині розміщена шухляда, перегородки якої можна зняти, щоб розмістити більші прикраси. Фурнітура сріблястого кольору. Шкатулка закривається на клямку або замок, у комплекті передбачений ключ.Особливості:
- Розмір: 23x17,5x12 см
- Матеріал: екошкіра
- Колір: чорний
Примітка:
- В електронних медіа кольори можуть відрізнятися від справжніх.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






